Z lekkim obsunięciem, ale staram się je scrapować.
Mapka #2 i moja interpretacja:
Zdjęcie z placu zabaw w szpital w Dziekanowie Leśnym i oczywiście Wito w szale skakania na trampolinie :D. Uwielbiam tę fotkę!!!
[większe zdjęcie TUTAJ ]
A tu jeszcze zdjęcie szacownego Jubilata, który wczoraj skończył 5 lat.

