piątek, 6 lutego 2009

Kolejny albumik dla Pawełka

Od dwóch dni mnie nie ma. Znikłam w swoim nowiutkim kąciku scrapowym, na blacie rozłożone zestawy Fancy Pants- daily Grind, All fall; crate paper, bazzil………. Do tego alfabety Basic Grey, american crafts itd….. trochę białego filcu, filcowe guziki Maya Road i zawijaski tekturowe ww, bazy od Gizmo SCRAPINIEC…………. Wsiąkłam na dobre. A to wszystko dlatego że robiłam kolejny miesięczny albumik dla Pawełka. To już 2 :-) Tym razem –domek. Są więc i cegłówki , i okienka i dach i komin……. bałam się ze będzie ciężko bindować, więc okładka to oryginalne bazy, a środek to odrysowane na papierze wizytówkowym -zawsze to cieniej ;-). W ten sposób udało się bindować bez problemu.

Oglądając gotowy, już po bindowanie, znowu naszły mnie jakieś ślozy w oczach ;-) czas pędzi, Synuś mi rośnie, zresztą nie tylko ten mały…. I gdyby tylko te paskudne kolki poszły sobie precz to by było cudownie……………
Zapraszam do oglądania !
cały album


sczegóły

10 komentarzy:

Anonimowy pisze...

piękny albumik, fotki rewelacja, a Pafcio coraz bardziej podobny do starszego brata :)))

chwilka

p.s. a tego blatu to Ci zazdraszaczam ;)

finnabair pisze...

oj piękny, pełen miłosci a przy tym wyraźnie chłopięcy albumik! cudo!

truskawkaM pisze...

uroczy :)

BETIK pisze...

Mnie też bardzo się podoba! Bardzo dużo w nim ciepła i uczucia:)

Zielona pisze...

PIĘKNIE PIĘKNIE PIĘKNIE :D :D

Pozdrawiam :*

tymonsyl pisze...

Piękne kolory! Radość z niego aż bije!

Michalina pisze...

Piękny, chłopięcy albumik :*

Karola Witczak pisze...

Jeju... coś fantastycznego... wzruszające bardzo! Super, że robisz takie miesięczne albumy Pawełkowi, to rewelacyjny pomysł!

Barbarella pisze...

Absolutnie CUDNY !!

MonaGee pisze...

dziękuje wam bardzo !!!

karola, ano na taki pomys wpadłam, bo to tak cudownie obserwowac jak sie taki maluch zmienia w ciagu miesiaca, no i nadrabiam macierzyństwo w ten sposób :-) buziaki dla wszystich!