środa, 11 września 2013

Love you madly

Witajcie we wrześniu. Rok szkolny się już zaczął, więc trzeba się przystosować do nowego harmonogramu, nowych zajęć i jakoś to sprytnie zaplanować.  Wakacje w tym roku nie były dla nas może długie, ale za to udało mi się zgromadzić niezłą kupkę zdjęć, które mam zamiar w miarę wolnego czasu pomału oscrapować. Tymczasem pokazuję scrap z materiałów Glitz Designs.
Mam też małe rozdawnictwo dla wybrańców. Po szczegóły zapraszam na koniec tego posta, zaraz po informacji o warsztatach.

Hello in September. It's hard to believe that vacations ended  and fall is coming. We've started school year, and there is a lot of thing to do now, to prepare and we have to learn the new week schedule. I have a nice pile of summer photos to scrap, so if I only have time, I will do this. For now I have  one layout to show you. I used Glitz Designs' "uncharted waters" collection and some embellies from Studio Calico. I love this picture of my younger son, taking while we were hiking in Slovakia mountains. TFL!


\I jeszcze przypomnienie o warsztatach w Krakowie. 28.09.2013 na Jesiennym Craftshow będziemy na warsztatach ujarzamiać białą bazę, zrobimy promienisty scrap, pochlapiemy i poszyjemy. Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się ciekawych ( a może i nowych) rzeczy, to serdecznie zapraszam. Są jeszcze wolne miejsca.

Zapisy i info na mail: monalisa.handmade @ gmail.com
Więcj informacji w zakładce warsztaty

Całkowity dochów z warsztatów będzie przeznaczony na dofinansowanie operacji Witusia w Niemczech. Więcej o Witku na http://dla-witka.blogspot.com/


I jeszcze obiecana niespodzianka. Wśród osób, które zapiszą się na warsztaty wylosuję jedną, która otrzyma paczuszkę scrapowych przydasiów znanych firm.  Zapraszam!

2 komentarze:

Leanne pisze...

just delightful!!

Ewik21 pisze...

uuuuweilbiam