poniedziałek, 20 sierpnia 2012

Playing with water


Witajcie. 
Dzisiaj chciałam was zaprosić do zobaczenia mojego  pierwszego albumu wakacyjnego na najnowszych papierach ILS "summer Dreamer". Papiery są wprost wymarzone do łaczenia z  papierami "Marine" i z dodatkami "Dear Lizzy" z AC.
Hello, today I want to show you my first summer mini album made from the newest papers from ILS "Summer Dreamer". Those papers are just perfect to mix with ILS' "Marine" and some embellishments from "Dear Lizzy" by American crafts.


Zdjęcia w albumie są z jednego szalonego przedpołudnia na działce, kiedy to polewalismy dzieciaki woda z węża ogrodowego, a one piszczały z radości i goniły po całym trawniku. Do papierów Summer Dreamer idealnie pasują mi zdjęcia obrobione w Instagramie, tak więc własnie takie fotki Pawelka znalazły sie w środku. 
Photos included in my mini, are from one warm and sunny morning outside the city. We're playing water with garden hose and kids was all wet.  They're so happy, running, screaming and splashing. That was Fun. I used photos of my younger son which I made with Instagram, (yes, they perfectly fit with  the new ILS papers). 

Znajdziecie tutaj tez karty z kolekcji SD, przeźroczyste przekładki, alfabety a jako zwieńczenie -wiatraczek z papierów na okładce albumu.

Inside my mini you can find some journal tags,transparent foil,  thickers alphabets and little pinwheel on the front cover.

Tak więc zapraszam .

So please sit down and  take a look at my mini.


i jeszcze zbliżenia
And some close-upsMam nadzieję , że szczęśliwie przebrnęliście przez wszystkie fotki. A już niebawem pokaże Wam kolejny album ale tym razem z niespodzianką.! A tymczasem zmykam na zasłużone i wyczekane wakacje w górach!.

4 komentarze:

Karmeleiro pisze...

oooo, jest świetny!!

Sonrisa pisze...

Cudowny, meeega wakacyjny!!! ;)

Dunia pisze...

Prześwietny!!!!!!!!
Wszystko tak zgrabnie do siebie pasuje.....
Udanego wypoczynku :o)

svetla pisze...

Отличные фотографии и отличный альбом)))