poniedziałek, 29 października 2012

Z zadyszką

Tak tak, szybko, migiem bo tu juz pierwszy śnieg za nami, a ja jeszcze letnie zdjęcia mam do pokazania. A dokładnie mini album ze zdjęciami z działki i  Pafciu na polach łapiący biedronki.

Album z przecudnych papierów American Crafts Amy Tangerine "ready set go", naprawdę wielka szkoda, że takie papiery nie są dostepne w żadnym polskim sklepie scrapowym! Dziewczyny, które były na moich ostatnich warsztatach, moga o tym zaświadczyć.

Hurry, hurry! Yesterday was first snow here, but I have a mini album with summer photos to show You!. It was so cute photo session, with my younger son, he was running all around and catching ladybugs. I love those photos so much. That's why I've  made a mini album, with Amy Tangerine "Ready set go" collection.
So here it is.

A tymczasem juz wspomniany album.


jeżeli macie ochote na wykonanie albumu na takich materiałach Amy Tangerine, zapraszam do wzięcia udziału w warsztatach, 17.11.2012 w krakowie, w artpasji, gdzie będziemy pracowac na materiałach  tej kolekcji wlasnie i wykonamy bardzo grubasny album. Sa jeszcze wolne 2 miejsca.
Więcej info TUTAJ


6 komentarzy:

Huma pisze...

zaświadczam :) album jest super-przy najbliższej okazji chętnie go zmacam :P

Maria pisze...

Cute mini!!! :)

Diana Waite pisze...

SUPER fun mini!

Offca pisze...

świetny :)
nie mogę się doczekać warsztatów :D

Ewik21 pisze...

boskiiii!!!! przeberam nózkami do 17 - stego!!! i raczkami tez***

Lili pisze...

ekstra praca!