czwartek, 22 października 2015

Album marinistyczny dla Bruna

Witajcie.
Ostatnio mimo przerwy w blogowaniu, udało mi sie zrobic kilka rzeczy, m.in album dla Bruna jako prezent na chrzest. Jedna glowna wytyczna to , że album ma byc w stylu marinistycznym, gdyz Bruno i jego rodzice lubia takie klimaty a dodatkowo mieszkaja nad morzem. Dla mnie to też była fajna odmiana- dawno nie robilam nic w tym stylu, a przecież mialam pełne pudełko scrapincowych tekturek Whalecome Summer ( do kupienia TUTAJ )
Skompletowanie papierów nie bylo trudne - dwa arkusze białych desek, dwa arkusze desek jasnych i czerwonych z kolekcji UHK Loft Christmas- o te i te, i naval  Treaty - te , bloczek papierów Galerii Papieru z nowej kolekcji Królowa śniegu  i kilka dodatków z zapasów domowych i album gotowy.
Pod miejscami na zdjęcia umieściłam tagi z ręcznie pisanymi slowami, żeby rodzice mieli miejsce na notatki. Wiem, że album sie spodobał, mam nadzieje, że będzie uzupelniany zdjęciami :)

A teraz przygotujcie sie na zalew zdjęć :)


i jeszcze kilka detali:4 komentarze:

GosiaMachynia pisze...

Bardzo fajny :)) super morski klimat !!!

Laura pisze...

Lovely mini!!

taja.85 pisze...

Bardzo nietypowy ten album jak na album z Chrztu św, ale za to na pewno będzie wyjątkowy. Nie przepadam za robieniem albumów bez zdjęć, a ty sobie świetnie z tym radzisz. Super.

Ewik21 pisze...

bardzo oryginalny jest ))